Doodle Devil HD

iPad için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 82.5 MB
  • Version 2.5.3
  • Dil TR / EN
  • Firma JoyBits Ltd.
Doodle Devil HD; iOS işletim sistemine sahip iPad cihazınızda oynayabileceğiniz, yönettiğiniz şeytan ile yedi ölümcül günahı keşfedeceğiniz oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Doodle Devil HD; iOS işletim sistemine sahip iPad cihazınızda oynayabileceğiniz, yönettiğiniz şeytan ile yedi ölümcül günahı keşfedeceğiniz oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Yenilenmiş grafikleri ve Şeytan YuvalarıŞeytan Modu ile eğlenerek oynayacağınız oyunda Tanrı evreni oluşturmakla meşgul iken yönettiğimiz şeytan alçakça planlar peşindedir. Ateş, toprak, hava ve rüzgar gibi elementleri kullanarak farklı kombinasyonlar yapacağınız oyunda bu kombinasyonlar ile şeytani güçler, zombiler ve kötü yaratıklara yaratacaksınız.

İngilizce, Almanca, Hollandaca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Japonca, Çince, Korece, Portekizce, İsveççe ve Lehçe gibi 13 farklı dil desteğine sahip olan oyunda karanlık arzularına yenik düşen bir şeytanı yönetiyorsunuz. Oyunda bulunan sevgisel kontroller sayesinde yaratıcılığınızı konuşturabilir ve eğlenceli kombinasyonlar yapabilirsiniz. İlginç, komik ve düşündürücü bir hikayeye sahip olan Doodle Devil HD oyununu mutlaka denemelisiniz.

İyi eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Doodle Devil HD indir